Синдром тазового болю у чоловіків

Фахівці Кремсарь клініки допомагають своїм пацієнтам вирішити широкий профіль урологічних проблем. Синдром хронічного тазового болю у чоловіків (схтб) – в їх числі. Це постійні больові відчуття у ділянці малого таза, які регулярно турбують чоловіка як мінімум протягом 3 місяців.

Лікування синдрому тазового болю в нашій клініці

Наші фахівці-урологи пропонують пацієнтам кілька способів лікування схтб у чоловіків.

  1. Медикаментозна терапія

Залежно від причин лікар призначає препарати. Це знеболювальні, протизапальні та інші лікарські засоби, які допоможуть знизити больові відчуття. Щоб тазовий біль у чоловіків відступив швидше, медикаментозне лікування часто поєднують з різними фізіотерапевтичними методами.

  1. Ударно-хвильова терапія (УХТ)

У нашій клініці проводиться сфокусована і радіальна ударно-хвильова терапія на сучасному обладнанні виробництва Швейцарії. При діагнозі «синдром хронічного тазового болю у чоловіків» лікування за допомогою цієї методики дозволяє точково і при цьому дуже м’яко впливати на делікатну зону ураження. Результат ударно-хвильової терапії – позбавлення від болю, осередків запалення без операцій та інших втручань. При цьому сама процедура відмінно переноситься пацієнтами – сеанси УХТ в Кремсарь клініці безболісні, проводяться амбулаторно, тривають не довго, без побічних ефектів, не вимагають спеціальної підготовки та обмежень звичного способу життя.

  1. Магнітотерапія на кріслі BTL EmSella

Ще один дієвий метод боротьби з синдромом хронічного тазового болю – стимуляція на апараті-кріслі BTL EmSella. Це ексклюзивна процедура не тільки дня нашого регіону, але і для України, адже в країні така терапія проводиться лише у двох клініках. Апарат стимулює тисячі скорочень м’язів тазового дна, що дає можливість поліпшити кровообіг в зоні впливу, прибрати застійні явища, зміцнити та підвищити тонус м’язів тазового дна. Для цього потрібно лише посидіти в спеціальному кріслі з вмонтованим магнітним пристроєм. Це абсолютно безпечно, комфортно і безболісно. Кількість сеансів, тривалість процедури лікар коригує індивідуально, щоб отримати максимальний результат. Відгуки про лікування магнітотерапією на кріслі BTL EmSella тільки позитивні. Біль знижується вже після першого сеансу, а до кінця курсу пацієнти відзначають значне поліпшення самопочуття.

Симптоми та ознаки хронічного тазового болю у чоловіків

Про головні прояви захворювання можна здогадатися вже з його назви. Це тазовий біль у чоловіків, який виникає без будь-яких на те причин (тобто, не є наслідком травми, інфекції, ускладненням хірургічної операції і т.д.). Важливо, що цей дискомфорт триває значний час – як мінімум три місяці. Пацієнти скаржаться на постійний тупий біль в області малого таза. Дискомфорт відчувається в паху, статевих органах, центр тазового болю також часто зміщується в поперек, низ живота. Іноді ці прояви чоловік сприймає як симптоми простатиту (простатичний больовий синдром). Частина пацієнтів крім больових відчуттів відчувають проблеми з інтимним життям, порушення ерекції та еякуляції. Страждає і загальна якість життя, адже постійний дискомфорт і нездужання впливають на емоційний стан чоловіка.

У такому випадку важливо серйозно поставитися до тривожних сигналів організму і звернутися по спеціалізовану медичну допомогу. У Запоріжжі таке лікування урологічних захворювань на сучасному рівні проводять фахівці Кремсарь клініки. Тому, якщо перед вами стоїть питання, кому довірити своє здоров’я – обирайте досвідчених професіоналів!